Zašto se registrirati?

 

Zato što svaki korisnik dobiva:
 • individualan pristup svakom poslovnom subjektu u pogledu što bolje marketing promidžbe
 • mini web site u sklopu portala koji ostaje trajan sve dok Korisnik ne zatraži njegov prekid
 • postavljanje oglasa, kada vas klijenti pretražuju, kako bi brzo i lako stupili u kontakt sa vama
 • besplatne savjete glede poslovanja u vidu marketing promidžbe
 • tehničku podršku svakim radnim danom od 08:00- 16:00h

 

Kako se registrirati?

 

Ispuni formu- zatim klikni na ikonu „Pošalji“ ili nas jednostavno nazovi na 099/ 4219- 630.

Povratno ćemo se javiti u roku od maksimalno 24 sata. Ostatak posla prepustite našim marketing stručnjacima koji će uložiti sav svoj trud za što efikasniju izvedbu Vašeg oglasa.

 

Dobrodošli, tamo gdje obostrano zadovoljstvo postaje naša zajednička stvarnost.

Mojazupanija.hr se obavezuje pružati zaštitu osobnih podataka korisnika u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka, Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka (EU) i Zakona o elektroničkim komunikacijama na način da prikuplja samo nužne podatke o korisnicima, koji su neophodni za izvršenje usluge u marketinške svrhe obrade podataka, izvršenja usluge i naplate usluge, uz Privolu vlasnika osobnih podataka. Mojazupanija.hr daje korisnicima mogućnost informiranja o načinu korištenja i načinu čuvanja ustupljenih osobnih podataka, kao i zahtjev za pravo na brisanje ili zaborav ustupljenih podataka. Za detaljnije informacije kliknite na Opći uvjeti poslovanja. Za nastavak označite kvačicom Privolu za korištenje osobnih podataka.

Koristimo kolačiće kako bismo osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Ako nastavite, slažete se s našim pravilima o kolačićima.

Privacy Settings saved!
Postavke privatnosti

Prilikom posjeta našoj web stranici moguće je da ista sprema ili povlači podatke od Vašeg web pretraživača najčešće u obliku kolačića. Ovdje upravljate sa svim kolačićima na našoj web stranici.

Koristimo analitički paket kako bismo stalno poboljšavali Vaše iskustvo pregledavanja na našim web stranicama. Pouzdani partneri kao što je Google pomažu nam da poslužimo tvrtke za oglašavanje i analitiku, kao što Google Analytics također može postaviti kolačiće na vaš uređaj.

 • _ga
 • _gat
 • _gid
 • collect
 • IDE
 • NID

Ne prihvaćam
Prihvaćam sve